Вкладиші для індукційного запаювання

Переваги вкладишів для індукційного запаювання

Виробники багатьох видів товарів, особливо тих, що реалізують свою продукцію в пластмасових флаконах і банках, стикаються з необхідністю придбати вкладиші для індукційного запаювання.

Компанія «Біолайт» пропонує до покупки великий асортимент вкладишів, а також поставляє асортимент інструментів і засобів партнерам: блістери, упаковки, порожні капсули для ліків і багато іншого.

Серед основних переваг можна виділити:

1. Контроль відкриття тари, захист від дрібних крадіжок і стороннього втручання.

2. Безпечність продукції, складність підробки, адже створити ідентичний вкладиш складно і витратно.

3. Показник товару преміум-якості, виробник, який забезпечує максимальний захист товару, завжди у виграші, в порівнянні з конкурентами.

4. Можливість нанести логотип на вкладиш.

5. Герметизація упаковки і відсутність впливу факторів зовнішнього середовища на товар.

Завдяки сукупності зазначених факторів все більше число виробників обирають мембрани для індукційного запаювання в якості необхідного елемента пакування товару.

Конструкції вкладишів

Аналізуючи конструкцію вкладишів, можна виділити два основних види: роздільні і нероздільні. Нероздільні вкладиші складаються з основи (картон або полімер), з'єднувального шару, алюмінієвої фольги і шару, що спаює, з клейовою основою. При виробництві вкладиш поміщається всередину кришки, утримуючись там на спеціальних виступах, далі при індукційному впливі фольга нагрівається і припаюється до кришки банки або флакона. При відкритті вкладиш залишається повністю припаяний до шийки, без його зняття відкрити тару не вийде.

Роздільний вкладиш має схожу конструкцію, а саме картонна основа, зв’язуючий шар, алюмінієва фольга і клейовий шар. Вся різниця тут саме в зв’язуючому шарі, який при нагріванні в індукційному модулі вбирається в основний шар, таким чином розділяючи вкладиш на 2 частини. Основа залишається всередині кришки, а шар фольги, як і в першому виді, припаяний до флакону. Таким чином, основа забезпечує згодом додаткову герметизацію кришки. Другий варіант використовується, якщо сам продукт схильний до впливу чинників навколишнього середовища, для більшого захисту.

Особливості відкриття

Виходячи з конструкції вкладишів, можна виділити кілька видів відкриття:

• легке відкриття, фольга без проблем проривається споживачем, частинки припайки вкладиша залишаються на горловині банки;

• важке відкриття, залежить від виду товару, як правило, застосовується для рідин, споживачеві необхідно відкрити фольгу за допомогою сторонніх предметів, частинки припайки також залишаються на горловині флакона;

• повне видалення фольги, шляхом відклеювання, як правило, в таких випадках є спеціальний край для видалення, слідів фольги після розтину не залишається.

Матеріали

1. Для основи використовується картон або різного роду полімери, основа призначена для щільного прилягання вкладиша і додаткової щільності при закупорювання.

2. Як сполучну речовина в більшості випадків використовують парафін, який після нагрівання і вбирається в картонний шар.

3. Фольга для індукційного запаювання виготовляється з алюмінію; чим більше його шар, тим міцніше сам вкладиш.

4. Шар, що спаює, розділяє металеву фольгу і продукт і підбирається виходячи з матеріалів флакона індивідуально.

Переваги мембран для індукційного запаювання в компанії «Біолайт»

Компанія «Біолайт» пропонує широкий асортимент вкладишів для індукційного запаювання, завжди стежить за відгуками своїх клієнтів і може гарантувати Вам кращу якість. Купити вкладиші будь-якого розміру з мінімальним замовленням, або оптом, ми приймаємо замовлення по всій Україні, Києву та по областях. Разом з вкладишами у «Біолайт» можна купити силікагель високої якості.

Основні принципи для нас це працювати вдумливо, з кращими матеріалами, розробляти рішення для кожного під конкретну задачу і будь-який бюджет. Ми запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах, пропонуємо гнучку систему знижок і бонусів. Чекаємо Ваших дзвінків вже сьогодні.