Складання маршрутів руху транспорту

Наші послуги

СКЛАДАННЯ МАРШРУТІВ РУХУ ТРАНСПОРТУ

Доставка продукції є одним з важливих поствиробничих етапів, адже саме завдяки їй товар отримує безпосередній споживач. Складання маршрутів руху транспорту в логістиці є одним з ключових і дозволяє оптимізувати витрати на доставку вантажу. Перевезення повинне бути побудоване таким чином, щоб за мінімальних витрат отримувати максимальний результат. У вартість товару, крім виробничих витрат, включаються також і інші, серед яких витрати на транспорт. У зв'язку з цим для наших клієнтів так важливо отримати максимально низьку вартість і таким чином «обійти» конкурентів за ціною.

Компанія «Біолайт» допоможе Вам прокласти оптимальний маршрут через кілька точок швидко і на вигідних умовах. Для підбору маршруту наші фахівці аналізують вид вантажу, пункти призначення і прибуття, бажаний вид транспорту й інші особливості, які дають уявлення про вантаж в цілому. Ми працюємо з усіма великими містами по Україні, включаючи Харків, Київ, Дніпро, Одесу, а також по території Європи. Компанія «Біолайт» гарантовано підбере для Вашого вантажу максимально ефективне транспортування одним або декількома видами транспорту. У нашої команди є ексклюзивні пропозиції, завдяки чому ми зможемо прокласти оптимальний маршрут і підібрати перевізника.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Категорії маршрутів і їх специфіка

Маршрутом є шлях транспорту до пункту доставки вантажу. Розрізняють такі види маршрутів:

  • Маятникові - маршрути, при яких транспортні засоби в прямому і зворотному напрямках рухаються по одному і тому ж шляху, при цьому на зворотному шляху вони можуть бути як в завантаженому стані, так і порожніми.
  • Радіальні - маршрути, при яких вантажі перевозяться з одного пункту в різних напрямках, або в один пункт з різних напрямків. Зазначений вид перевезення застосовують, наприклад, якщо виробнику необхідно зібрати на одному складі товар з різних точок, або розвезти з одного складу товари на різні точки продажів.
  • Кільцеві - маршрути, при яких транспорт рухається по замкнутому колу, перетинаючи по шляху руху кілька розвантажувальних пунктів, що дає можливість знизити витрати на транспорт, шляхом перевезення одним транспортним засобом вантажів кількох власників. Є найпопулярнішим, інші використовуються у випадках, якщо будування кільцевого маршруту є недоцільним.

Вибір типу транспортного засобу

Складання маршрутів руху транспорту включає в себе вибір оптимального виду транспортного засобу, при яких варто враховувати такі фактори:

- повітряний транспорт серед переваг має можливість міжнародної доставки за максимально короткий термін, велику вантажопідйомність, але високу вартість в порівнянні з іншими видами доставок і географічні обмеження;

- залізничний транспорт має широку мережу і пропускну здатність, відносно невелику вартість перевезення, зручність під'їзду вагонів безпосередньо до підприємств, найчастіше використовується для перевезення сипучих вантажів або вантажів в цистернах, однак вантаж доставляється безпосередньо на платформу, а не до точки продажу або складу;

- автомобільний транспорт має можливості доставки від точки до точки, також використовується для відправки вантажу малими партіями, має можливість найбільш гнучкої побудови маршрутів, але залежить від стану доріг та погодних умов, а також не завжди має низьку вартість доставки.

Побудова оптимального маршруту в компанії «Біолайт»

Якщо у Вас є потреба скласти оптимальний маршрут для перевезення продукції, то зробити це разом з компанією «Біолайт» буде вигідним рішенням, яке принесе необхідний результат. Для того щоб прокласти оптимальний маршрут, ми враховуємо такі фактори:

- характеристики вантажу, необхідність спеціальних умов перевезення, кріплення, зберігання;

- наявність загальних вантажних напрямків країни при прямуванні у точку призначення, що допоможе спростити пошук транспортного засобу з можливістю довантаження в нього наших товарів;

- мінімальна відстань маршруту;

- транспортний засіб повинен бути максимально швидким, але при цьому має бути відсутня можливість пошкодження вантажу;

- часові рамки, в які вантаж повинен бути доставлений в пункт призначення;

- максимальний бюджет поїздки для підбору транспорту в цих межах;

- частота, з якою будуть здійснюватися перевезення (одноразово або перевезення матиме періодичний характер);

- вибір найменш завантажених доріг, врахування прогнозованих погодних умов тощо.

Компанія «Біолайт» комплексно підходить до надання послуг зі складання маршрутів руху транспорту. У разі якщо у Вас ще залишилися питання, телефонуйте і ми будемо раді відповісти на всі запитання.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних