Послуги розливу напоїв і олій

Наші послуги

ПОСЛУГИ РОЗЛИВУ НАПОЇВ І ОЛІЙ

Види рідин для розливу

У компанії «Біолайт» можна замовити розлив води та інших рідин по тарам з будь-якого матеріалу і обсягів. Виробництво компанії знаходиться в Дніпрі, гарантії і документи можна запросити електронною поштою або ознайомитися особисто в офісі «Біолайт». Ми працюємо з наступними видами рідин:

 • Вода питна, мінеральна, очищена тощо;
 • Напої без газу, газовані, безалкогольні;
 • Біологічно активні рідини;
 • Олії;
 • Інші рідини харчового і промислового призначення.

Розлив здійснюється в тару на вибір замовника.

На виробництві «Біолайт» дотримуються санітарно-гігієнічні процедури. Для розливу використовується чиста тара. Склад рідин не змінюється, а щільно закриті упаковки захищають їх від потрапляння сторонніх домішок до тари.

Послуги з розливу рідин поширюються на більшість видів рідких складів. «Біолайт» працює швидко, з дотриманням технічних норм. До заповненої тарі прикріплюються супровідні документи, необхідні за санітарно-гігієнічними нормами.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Разом з розливом рідин і олій в «Біолайт» можна замовити швидке фасування таблеток на професійному обладнанні.

Як відбувається розлив рідин

Миття і ополіскування

Автоматичне обладнання для ополіскування і миття тари є частиною виробничої лінії розливу. Пляшки завантажуються в апарат, процес миття полягає у видаленні сторонніх речовин, серед яких пил, частинки картону, пластика тощо, що потрапляють в ємності після їх виготовлення, транспортування або зберігання. Миття в залежності від продукту і тари може здійснюватися водою або дезінфікуючими засобами. Таким чином розлив води в пляшки здійснюється в абсолютно чисті ємності.

Орієнтація і закупорювання

Після ополіскування автоматичним чином пляшки надходять в зону розливу, де одночасно фіксуються і наповнюються рідиною. Закупорювальне обладнання автоматично забезпечує надходження ковпачків і орієнтує їх таким чином, щоб вони точно відповідали положенню пляшки, далі вони автоматично надягаються і закупорюють пляшку. Кількість продуктів не впливає на якість закупорювання, всі вони мають рівно, щільно закручену кришку.

Система контролю

Незважаючи на те, що розлив олії по пляшках і розлив питної води повністю автоматизований, Компанія «Біолайт» все одно застосовує систему контролю якості розливу.

Вона здійснюється вибірково і включає:

 • Зовнішній огляд вмісту тари;
 • Перевірку цілісності тари, відсутність пошкоджень пляшки;
 • Якість закупорювання, пробки.

Етикетування

Найпопулярнішим видом етикеток для скляної або пластикової тари є самоклейні етикетки з поліпропіленового матеріалу. Вони в кілька разів дешевше паперових і мають більше можливостей для дизайну. Серед інших переваг етикеток можна виділити можливість їх нанесення будь-яких форм і розмірів, що дозволяє розмістити всю необхідну виробнику інформацію, а також достатню міцність, якість приклеювання високого рівня.

Упаковка продукції в термоусадочну плівку

Після того як розлив напоїв завершений, для зручності транспортування і, як варіант заміни картонних коробок, пропонуємо послуги упаковки товару в термоусадочну ПВХ плівку. Цей матеріал є досить міцним, повторює зовнішні контури продукції і надає їй більш товарний вигляд.

Особливості нашого обладнання

При фасуванні води та інших рідин використовується спеціалізоване обладнання, встановлене в цехах виробництва «Біолайт».

На обладнанні компанії можливий розлив:

 • У великих масштабах;
 • Без пошкодження тари;
 • Без ризику занесення сторонньої мікрофлори в фасоване середовище;
 • З великою швидкістю роботи;
 • Процеси розливу повністю автоматизовані;

Все виробниче обладнання міститься в ідеальному технічному стані, проходить регулярні огляди, планове обслуговування і ремонт. Недоглянуте обладнання прямо впливає на якість фасування і готової продукції. Додатково рідини проходять огляди і перевірки за системою контролю «Біолайт».

«Біолайт» має обладнання для широкого спектру робіт. Надаються послуги капсулювання, розливу, пакування, контрактного виробництва.

Як розраховується вартість

Компанія «Біолайт» надає послуги розливу напоїв при індивідуальному розрахунку цін для кожного замовника. Вартість підраховується з урахуванням особливостей замовлення на фасування рідини.

До уваги приймаються вид рідини, обсяг робіт, терміни виробництва. Для оптових замовників можливі знижки і більш вигідні умови співпраці. «Біолайт» візьметься за виконання партій будь-якого розміру.

Переваги розливу води і олій з компанією «Біолайт»

Послуги розливу олій, води та інших рідин надаються організаціям та приватним замовникам. Основні переваги співпраці з «Біолайт»:

 • На великі замовлення встановлюються більш вигідні ціни;
 • Є великий вибір тари і упаковок, етикетки наносяться в цехах «Біолайт»;
 • Персонал на виробництві носить спецодяг і захист;
 • Всі процеси на виробництві автоматизовані, помилки виключені;
 • Кожна партія проходить жорсткий контроль якості;
 • Проби забираються безпосередньо в лабораторії «Біолайт», що мінімізує витрати замовника;
 • Стан упаковок також відстежується, проводяться візуальні огляди і проби на мікрофлору;
 • Є додаткові послуги транспортування готових упаковок по Україні;
 • Компанія надає гарантії на всі види послуг і готову продукцію.

Представники «Біолайт» проведуть безкоштовну консультацію по виробництву і послуг розливу, ознайомлять з договором. Зв'язатися з «Біолайт» можна за телефоном, електронною поштою або через месенджери за тими ж номерами. Співробітники компанії допоможуть підібрати раціональне рішення для вашого бізнесу. Співпраця з «Біолайт» - це надійне партнерство і гарантії якості.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних