КОМПАНІЯ БІОЛАЙТ

Наша компанія займається комплексним виробництвом і фасуванням БАДів, або інших продуктів в таблетованому, порошковому, капсульованому вигляді.

Наша система роботи побудована на повністю офіційних принципах, тому при роботі з нами Ви гарантовано отримаєте той результат, на який очікуєте, без зайвих проблем.

ФАСУВАННЯ ТАБЛЕТОК І ПОРОШКІВ
На нашому підприємстві є все необхідне обладнання для фасування продукції у вигляді:
Фасування таблеток будь-якого розміру і форми

Фасувати таблетки можна в банки або блістери. На нашому обладнанні є можливість займатися фасуванням таблеток в будь-які типові ємності, будь-яких обсягів, з точним контролем кількості завантажуваної продукції, а попереднє знепилювання продукції перед завантаженням дозволить уникнути забруднення зовнішнього вигляду продукту при транспортуванні і лежанні на полицях магазину.

Фасування капсул будь-якого розміру

Якщо Ваша продукція порошкоподібна, але Ви хочете поставляти її на ринок в капсулах, в цьому немає ніяких проблем.

При фасуванні капсул, аналогічно з таблетованою продукцією, ми гарантуємо точну кількість продукту, яка потрапляє до банки.

Ми можемо запропонувати Вам капсули всіх існуючих на ринку розмірів, а також в комплексі послуги з капсулювання і фасування готових капсул. Капсулювання у нас дасть Вам зручність роботи з одним виконавцем, отже можна не переживати про перевезення продукції в спеціально обладнаному транспорті за великі гроші, можна прибрати з витрат ризики, пов'язані із затримками транспортування продукту з одного місця в інше, і залишиться тільки спостерігати за термінами на календарі і чекати дати закінчення робіт.

Фасування порошкових або сипучих продуктів

Таких як чай, кава, мелені трави, або дрібнодисперсні порошки. Фасування продукції такого типу робиться трохи інакше, ніж інших видів продукції.

Фасування сипучих продуктів

Порошкові продукти засипаються в дозатор сипучих матеріалів, який висипає необхідну кількість по черзі в різні камери, в яких відбувається зважування продукту. Потім, якщо вага збігається з необхідною, продукт пересипається в ємність, якщо ні - частина продукту переміщається в іншу камеру, яка при заповненні так само зсипається в тару. Таким чином, ми гарантуємо точний розсип навіть найбільш дрібнодисперсних частинок, а точність ваг вимірює продукт в точності до десятої частини грама.

Дізнатися більше
РОЗЛИВ ВОДИ І РІДИН
Крім фасування таблеток, капсул і порошків, ми так само можемо розливати рідку продукцію по пляшках або герметичних пакетах.

Популярний зараз продукт - олію - ми можемо розливати з досить високою швидкістю, причому немає проблем в розливі декількох різних олій одна за одною - змінні основні частини обладнання дозволяють скоротити простої при розливі до мінімуму, а це значить що ваша продукція гарантовано буде розлита у строк.

Дізнатися більше
ПАКУВАННЯ В БЛІСТЕРИ
Якщо капсули або таблетки потрібно запакувати в блістери – ми можемо допомогти Вам і з цим.

На ринку існує великий асортимент блістерів, і у нас є досвід роботи з більшою їх частиною. При упаковці таблеток в блістери ми гарантуємо якість і чистоту запаювання, а так само цілісність продукції під час виробництва і під час зберігання готового продукту на наших складах.

Дізнатися більше
РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
У нас в штаті є досвідчений харчовий технолог, який з радістю допоможе Вам скласти технічну документацію або рецептуру, наприклад, технічні умови для харчових продуктів, для налагодження рецептури і процесу виробництва Вашої продукції.

Розробка технічних умов – важливий крок до поліпшення якості Вашої продукції, адже українські ДСТУ залишилися не на найвищому рівні, і для підвищення якості просто необхідно самостійно займатися розробкою нових способів виробництва і контролю якості для власного продукту.

Дізнатися більше
ЛОГІСТИКА
Оскільки наше виробництво працює і з іноземними замовниками, нам досить часто потрібна розробка логістичних маршрутів по Україні та ЄС. Отже, якщо можемо для себе – можемо і для Вас.

Ми досить легко і швидко пропонуємо способи перевезення різних вантажів територією України та ближнього зарубіжжя автомобільним транспортом, трохи більше часу займає прорахунок авіаперевезення. Ви можете порівняти наші маршрути з іншими компаніями, і побачите, що через те що це не наше основне джерело доходу, ми можемо запропонувати ці послугу дешевше, але на стільки ж високому рівні.

Ви можете замовити перераховані вище послуги, зателефонувавши нам, залишивши заявку на сайті, написавши в форму зворотного зв'язку, або відправити лист нам на пошту, яку можна знайти в контактах.

Дізнатися більше
НАШІ ПЕРЕВАГИ
ДОСВІД ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМАНДИ
 • Надійний партнер на ринку виробництва БАДів
 • Повний сервіс контрактного виробництва
 • Готові формули
 • Консультації та підбір оптимальних рішень на кожному виробничому етапі
 • Робота з перевіреними зарубіжними компаніями-постачальниками
 • Широкий асортимент упаковки, форм випуску продукції і компонентів
 • Унікальні рецептури, засновані на сучасних дослідженнях безпеки і ефективності інгредієнтів
 • Команда фахівців з багаторічним досвідом роботи в сфері контрактного виробництва
СУЧАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
 • Використання новітнього автоматичного і напівавтоматичного обладнання
 • Розробки рецептури, упаковки товару в форму, послуги транспортування до Вашого складу: Ви отримуєте товар, готовий до реалізації своєму покупцеві
 • Новітнє обладнання великої потужності
БЕЗПЕКА І КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
 • Всі виробничі процеси суворо контролюються
 • Компанія відстежує якість використовуваної сировини
 • Використовувані компоненти мають сертифікати, що підтверджують їх безпеку і придатність в лікувальних цілях.
 • Контроль виробництва та упаковки продукції
 • Персонал працює виключно в спеціальному одязі, рукавичках, масках
 • Після фасування, розливу або блістерування частина продукції передається до відділу ВТК для аналізу якості
 • Ми гарантуємо точність фасування будь-якого продукту
Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних