Вологопоглиначі

Що таке силікагель

Силікагель - це висушений гель кремнієвої кислоти, який може мати різну форму, розмір і колір. Він має пористу структуру, що дозволяє молекулам швидко вбирати вологу і пари летучих речовин. Завдяки цим унікальним властивостям вологопоглиначі набули широкого поширення, як в побуті, так і при зберіганні таблеток і БАДів.

Вологопоглинач часто зустрічається в повсякденному житті, наприклад його можна побачити в упаковках з побутовою технікою, сумками, взуттям тощо. Для виробників різного роду продукції його наявність просто необхідна, оскільки захищає товар від впливу зайвої вологи, дозволяючи зберегти його властивості.

Компанія «Біолайт» пропонує до продажу фасований силікагель, в обсягах, необхідних замовникам. Гранули поміщаються в спеціальні пакети, які пропускають вологу. Зазвичай силікагель прозорий, але також в нього можна додати колірні індикатори, які при накопиченні певного рівня вологи змінюють свій колір.

В нашій компанії Ви можете придбати силікагель оптом, а також ознайомитися з супутніми послугами на сайті biolight.com.ua.

Види силікагелю

Можна виділити два основних види силікагелів:

  • Грубозернистий, використовується при необхідності адсорбувати великі обсяги вологи, найчастіше при довгому зберіганні продукції, контейнерних перевезеннях, у вологому кліматі тощо.
  • Дрібнозернистий, більш популярний, підходить для розфасовки в невеликі пакети, можна поміщати в упаковки з дрібним товаром, але підходить для поглинання невеликих надлишків вологи.

Крім того, силікагель в пакетиках поділяють на великопористий і дрібнопористий. Цей критерій визначається після аналізу сфери використання товару та інших чинників.

Виходячи з форми гранул, силікагелі можна поділити на кускові і гранульовані. Останні більш популярні, мають округлу форму, більш презентабельний зовнішній вигляд.

Залежно від товару, який захищається за допомогою таких гранул від згубного впливу факторів зовнішнього середовища, а саме вологості повітря, тривалості зберігання або перевезення визначається вид силікагелю, який оптимально підійде саме Вашому продукту.

Застосування силікагелю

Використання силікагелю досить широке. Його застосовують для осушення повітря в приміщеннях, під час перевезення продукції, яка підлягає впливу вологості, наприклад, борошно, крупи (й інші сипучі продукти харчування), зерно, електричні прилади, акумуляторні батареї тощо.

При необхідності тривалого зберігання і захисту від корозії вологопоглинач також буде незамінний, адже дозволяє виробникам бути впевненим в тому, що покупець отримає якісний продукт, який зберіг всі хімічні і фізичні властивості. Силікагель допоможе зберегти навіть желатинові капсули, якщо має бути транспортування або зберігання в середовищі з високою вологістю.

Крім цього, він поширений також у переробній промисловості, фармацевтиці, виготовленні склопакетів тощо.

Переваги покупки силікагелю в компанії «Біолайт»

Купити силікагель в компанії «Біолайт» можна в будь-якому необхідному обсязі, ми гарантуємо якість, працюємо по всій Україні.

Якщо у Вас є питання, ми готові уточнити всю інформацію і прийняти замовлення в роботу вже сьогодні. Наші менеджери запропонують великий асортимент, стандартне або індивідуальне фасування, виходячи з потреб замовника.

Також наша компанія пропонує широкий спектр супутніх послуг, які можуть бути цікаві виробникам, має безліч комплексних рішень для Вашого бізнесу.