Розробка рецептур

Послуги

РОЗРОБКА РЕЦЕПТУРИ ХАРЧОВИХ ДОБАВОК (БАД) В УКРАЇНІ

Ринок біологічно активних добавок постійно розширюється. 72% населення України, згідно з останніми соціологічними опитуваннями (2020 рік), приймають дієтичні добавки, які призначені для збагачення раціону концентрованими вітамінами, мінералами, щоб заповнити їхній дефіцит в організмі.

Компанія Біолайт - лідер у розробці рецептур та виробництві БАД, до якого ви можете звернутися вже сьогодні. В арсеналі власна лабораторія, високоточне обладнання для організації процесу таблетування, капсулювання, розливу рідин будь-якої складності, фасування та пакування порошків. Співробітники компанії пропонують повний супровід проекту, включаючи надання бази нових українських розробок продуктів БАД, підготовку дозвільної документації, ліцензії та реєстрації кінцевого продукту.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Етапи розробки рецептури харчових добавок

Розробка та виробництво БАДів завжди починається з планування. Перед тим, як замовляти цю послугу, необхідно обговорити всередині своєї команди, який продукт ви хочете продавати, і як продукт задовольнятиме незадоволені потреби ринку, чим ваш продукт відрізнятиметься від аналогічних продуктів, з яких інгредієнтів складатиметься продукт і чи всі інгредієнти мають дозвіл країни реалізації, з допомогою яких каналів ви плануєте реалізовувати свій продукт. Ці питання допоможуть з готовим планом звернутися до компанії BioLight для початку співпраці.

Далі ми пропонуємо свій план з розробки рецептури харчових добавок, що складається з наступних етапів:

 • Вивчення технічного завдання, дослідження формули рецепту, моніторинг дозволених та заборонених інгредієнтів.
 • Вибір та відпрацювання зразків сировини, відповідно до заявленої рецептури.
 • Дослідження сировини технологами на сумісність інгредієнтів, їх смаку, кольору, текстури.
 • Рецептурні розрахунки.
 • Робота над технічними умовами БАД (ТУ).
 • Розробка макету етикетки, напису згідно з державними нормами.
 • Проби первинної партії з подальшим коригуванням.

Послуги з розробки та реєстрації біологічно активної добавки до їжі (БАД)

Компанія Біолайт пропонує скористатися послугами з розробки та реєстрації біологічно активних добавок.

Над розробкою працюють досвідчені технологи, аналітики та мікробіологи, які знають про сировину для вашого продукту абсолютно все. Для цього є спеціалізована лабораторія з обладнанням, яке дозволяє проводити моніторинг на відповідність сировини мікробіологічним, фізико-хімічним, санітарно-гігієнічним вимогам якості.

В цілому, рецептура є різновидом документації, в якій прописано кількість і перелік інгредієнтів у складі, а також технічна карта виробництва, тобто як зробити даний продукт, враховуючи всі особливості, адже особливості, технічні рішення можуть бути абсолютно різні в усіх видах продукції:

 • капсулювання (припустимо, як вмістити максимальну кількість речовин у капсулу чи навпаки, зробити мікродози у капсулі);
 • таблетування (таблетка певного кольору, твердості, смаку, швидкості розсмоктування у ротовій порожнині);
 • порошкова форма - це можуть бути коктейлі для людей, які ведуть здоровий спосіб життя, коктейлі для схуднення, вітамінна композиція. Спортивний напрямок: гейнер, протеїн, BCAA, креатин тощо;
 • рідка форма: напої для DETOX, хлорофіл, алое-напої, зараз набирає мега-популярність напрямок шотів (вітамінний, енергетичний, ізотонік).

Для якнайшвидшого отримання документів якості на БАД, ви можете скористатися нашими послугами з реєстрації БАД. Ми допомагаємо в отриманні висновків від Держпродспоживслужби щодо того, що ваш продукт — це не лікарський препарат, а саме дієтична добавка, яка легалізована в Україні, безпечна для здоров'я людини і не містить шкідливих, токсичних речовин.

Переваги співпраці з Біолайт щодо розробки рецептур унікальних продуктів для здоров'я

Розробка БАД за бажанням замовника на продукцію для здоров'я в рідкій та порошковій формі, а також у формі таблеток та капсул.

Ми допомагаємо перетворити наш багаторічний досвід у перемоги вашого продукту на ринку біологічно активних добавок.

Для цього ми знаємо все про індивідуальні потреби вашого кінцевого споживача, який навчився самостійної поведінки в пошуку біодобавок для зміцнення свого здоров'я.

Ми робимо кілька раундів проб, для того, щоб клієнт вніс побажання після перших пробників і ми змогли доопрацювати смак відповідно до побажань клієнта.

При розробці рецептури біодобавок на капсульовані та таблетовані форми ми враховуємо технічні особливості компонентів та композиції загалом, цільову дію продукту, через який проміжок часу має бути відчутний результат.

У нашій базі понад 2000 інгредієнтів. Ми отримуємо сировину зі Швейцарії, Іспанії, Китаю, Грузії, Перу, Індії, Хорватії та, звичайно ж, в Україні.

Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Також ми готові вдосконалити вашу вихідну рецептуру.

Реєстрація біологічно активних добавок (БАД)

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

 • готові технічні умови на БАД;
 • пакет документів для успішного проходження лабораторних досліджень;
 • реєстраційне досьє на косметику та засоби гігієни;
 • експертні висновки;
 • маркування відповідно до державних та європейських вимог;
 • інші документи, необхідні для реалізації вашого продукту.

Технологія виробництва БАД за рецептурою

Для реалізації повного циклу контрактного виробництва, наша компанія пропонує послуги з капсулювання, таблетування та розливу біологічно активних добавок. У нас є всі технологічні умови, обладнання для виробництва добавок у найпопулярніших формах – таблетках та твердих желатинових капсулах різної форми, розміру, щільності, кольору, смакових уподобань.

Готову продукцію ми упаковуємо в блістери, банки, пакети-саше від мінімальних до промислових партій та транспортуємо до вашого складу та кінцевого споживача (аптеки, магазини, супермаркети).

Також BioLight пропонує послуги з розливу антисептиків, рослинних олій, води; пропонуємо оптовий продаж вкладишів для запайки, тари, сировини, желатинових капсул з доставкою по всій території України.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних