Желатинові капсули

Виробники, як лікарських препаратів, так і БАДів, для фасування своєї продукції все частіше віддають перевагу саме желатиновим капсулам. Ми запрошуємо до співпраці із закупівлі желатинових капсул підприємства з усієї України, з повним переліком послуг компанії «Біолайт» Ви можете ознайомитися на сайті biolight.com.ua. У «Біолайт» великий асортимент сировини для виробництва і зберігання БАДів, препаратів. Для сухих речовин пропонується силікагель, рідини розливаються в герметичні флакони тощо.

Як виробляють желатинові капсули

Виробництво капсул - досить складний технологічний процес, який відбувається в кілька етапів:

• Приготування желатинової маси можливо двома способами:

o з попередніми набряканням желатину;

o без попереднього набрякання желатину.

• Виготовлення частин твердої желатинової капсули здійснюється шляхом занурення спеціальних штифтів, з певною швидкістю обертання і оборотів, в желатинову масу необхідної в'язкості. Всі складові прораховуються заздалегідь, відповідно в результаті отримуємо желатинову капсулу, яка має однаковий розмір, товщину стінки і форму.

• Оболонки, отримані в такий спосіб, просушуються, потім знімаються механічним способом і подаються в цех наповнення.

Призначення порожніх желатинових капсул

Як правило, тверді желатинові капсули використовують для дозування речовин таких типів:

1. сипучих

2. порошкоподібних

3. гранульованих.

Сучасний розвиток технологій дозволяє дозувати в тверді капсули також і речовини, які мають рідку текстуру, при цьому до звичайної капсулі додаються додаткові захисні механізми.

Розміри желатинових капсул

При виборі розміру слід враховувати наступне:

  • Кожному розміру капсули відповідає певна місткість продукту;
  • Перед тим, як купити желатинові капсули оптом, необхідно проконсультуватися з фахівцем компанії «Біолайт», який зможе допомогти з вибором і відповісти на всі питання;
  • Устаткування, на якому виготовляються желатинові капсули, є автоматичним і має велику варіативність налаштувань, в зв'язку з цим ми готові прийняти замовлення на виготовлення різних розмірів капсул, виходячи з потреб наших замовників.

Переваги покупки желатинових капсул в компанії «Біолайт»

При покупці желатинових капсул Вам немає необхідності купувати дороге обладнання, що знижує витрати на виробництво, і дасть згодом хорошу роздрібну ціну для покупців. Багато хто віддає перевагу препарати не в формі таблеток, а саме у формі капсул, це може залучити до Ваших продуктів нову аудиторію і розширити коло потенційних споживачів.

Наша компанія є не тільки постачальником твердих желатинових капсул, а й реалізує БАДи власного виробництва, відповідно знає потреби ринку. Своїм клієнтам ми можемо запропонувати великий асортимент і приємні ціни. Залежно від необхідних обсягів запропонуємо гнучку систему знижок і акцій. Ми співпрацюємо з клієнтами по всій Україні, Києву та областям.

Крім цього, ми також можемо запропонувати інші види упаковки ліків та БАДів, супутні послуги або організувати перевезення. У нашій особі Ви отримаєте надійного партнера, який гарантує результат.