Виробництво БАДів в Україні

Послуги

ВИРОБНИЦТВО БАДІВ В УКРАЇНІ

При виведенні на ринок нових продуктів будь-який виробник несе певний ризик. Закупівля обладнання – це процес, які не завжди виправдовує витрати, а з нашими ексклюзивними пропозиціями Ви завжди будете в плюсі. Ми запрошуємо до співпраці партнерів на взаємовигідних умовах. Головним принципом компанії «Біолайт» є контроль якості виробничого процесу та отриманого товару. Тільки працюючи з сучасним обладнанням можна бути впевненим в якості і гарантувати безпеку для здоров'я своїх споживачів. Ми надаємо комплексні послуги: від розробки рецептури, закупівлі компонентів, до таблетування, капсулювання, фасування і упаковки товару в форму на Ваш вибір. Для виробників зі своїми виробничими потужностями або готовою сировиною пропонуємо розфасовку товару в первинну і вторинну упаковку, а також послуги транспортування до Вашого складу. Ви отримуєте товар, готовий до реалізації своєму покупцеві.

В послуги виробництва БАДів і ліків входить капсулювання і упаковка у флакони, блістери.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Види виробництва

Контрактне виробництво БАД передбачає укладення договору на створення партій засобів від розробки складу до фасування у вторинну упаковку. Клієнти компанії «Біолайт» можуть замовити повний цикл виробництва і окремі послуги.

Види виробництва:

  • Створення нових рецептур. Рецепти складаються за побажанням замовника, відповідно до ефекту, який повинен мати БАД.
  • Виробництво за готовими рецептурами, напрацюваннями компанії «Біолайт». У нашому арсеналі різноманітні склади для БАДів і лікарських засобів.

 

У цехах «Біолайт» можна не тільки зробити самі склади, а й розмішати їх, розфасувати з необхідним дозуванням, упакувати в блістери або баночки, транспортувати в будь-яке місто України і країни СНД. За контрактним виробництвом пропонується безліч послуг від створення складів для клієнта до розливу води і пакування БАД.

У виробничих цехах компанії ретельно відстежується чистота, дозування складу. Від кожної партії забираються проби на мікрофлору. Помилки в складах, порушення рецептури виключені. У «Біолайт» великий вибір напрацювань готових сумішей сировини і рецептів для біологічно активних добавок, вітамінних комплексів, лікарських засобів.

Як розраховується вартість

Ціна виробництва БАДів в Україні залежить від декількох факторів. Для кожного замовника вартість розраховується індивідуально. Враховуються кількість послуг, розмір партії, терміни виробництва, різновид сировини, форми випуску, фасування. У цехах «Біолайт» встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє в стислі терміни виробляти великі партії БАДів.

Щоб розрахувати вартість контрактного виробництва в «Біолайт», зв'яжіться з нами зручним способом. Співробітники проведуть безкоштовну консультацію, допоможуть вибрати комплекс послуг під ваш бюджет і завдання. З замовниками підписується юридичний договір, в ньому вказуються вартість, терміни і зобов'язання сторін.

Оптовим замовникам

Компанія «Біолайт» приймає будь-які замовлення, готова працювати як з маленькими, так і з великими замовниками. Ми пропонуємо не тільки конкурентну ціну, але і гнучку систему знижок і бонусів. Ставши нашим постійним клієнтом і оптовим замовником, Ви отримуєте виробництво біологічно активних добавок на більш вигідних умовах. Сума кожного замовлення розраховується індивідуально, після аналізу всіх факторів і обговорення бажаного результату. Ви можете заповнити заявку прямо зараз, і менеджер зв'яжеться з Вами максимально оперативно для обговорення деталей.

Крім виробництва БАДів і порошків за рецептурою замовника, «Біолайт» пропонує фасовку порошків по капсулах і блістерах, банках.

Особливості роботи з компанією «Біолайт»

Ми станемо Вашим надійним партнером і забезпечимо виробництво БАДів на замовлення. Наші переваги:

  • індивідуальний підхід до кожного;
  • контроль виробництва і пакування продукції;
  • використання новітнього автоматичного і напівавтоматичного обладнання;
  • комплексне надання послуг і товарів, необхідних для виробництва;
  • консультації та підбір оптимальних рішень на кожному виробничому етапі.

Виробництво біологічно активних добавок, а також їх пакування і транспортування - це взаємодоповнюючі процеси, кожен з яких повинен відбуватися при максимальному контролі, з мінімізацією людських чинників. З нашою допомогою Ваша продукція буде вигідно виділятися на тлі конкурентів, мати високу європейську якість, при мінімальних виробничих витратах. Саме це пропонує компанія «Біолайт» своїм клієнтам.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних