Розробка технічної документації

Наші послуги

РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Біологічно активні добавки останнім часом стають все більш і більш популярні на ринку України. За кордоном дивовижні результати від прийому подібних добавок вже доведені найвпливовішими лабораторіями, а БАДи є частиною повсякденного життя багатьох людей.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

РОЗРОБКА ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ХАРЧОВИХ, КОСМЕТИЧНИХ І ГІГІЄНІЧНИХ ЗАСОБІВ

Вони покращують загальний стан організму, заповнюють нестачу вітамінів і сприяють підвищенню імунітету. Сьогодні багато виробників, розуміючи зростаючий попит, думають про запуск виробництва на території України.

Однак основою будь-якого виробництва харчових добавок і гарантією безпеки бізнесу є документи, що підтверджують якість БАДів. Наявність дозвільної документації - це не тільки перевага перед конкурентами, а й турбота про здоров'я споживачів Вашої продукції. При наявності широких повноважень з контролю над харчовою продукцією і добавками з боку державних органів, розробка технічної документації БАДів просто необхідна. Це вірне рішення для тих, хто не хоче нести збитки в подальшому, а також цінує свій час і репутацію. Робота за перевіреною схемою при розробці технічної документації - це запорука результату для наших клієнтів. Ми допоможемо Вам отримати документи, що підтверджують якість харчових засобів, на вигідних умовах, швидко і за гарною ціною. Ми надаємо технічну документацію біологічно активних добавок, а також допоможемо отримати документи що підтверджують якість гігієнічних і косметичних засобів. Наш досвід у наданні послуг складання технічної документації - це Ваша гарантія успіху.

Розробка технічної документації потрібна навіть при фасуванні таблеток для підтвердження якості та складу засобів.

Навіщо потрібні документи, що підтверджують якість

Питання, яке цікавить багатьох, при аналізі споживчого попиту і прийняття рішення щодо відкриття (росту) виробництва харчових добавок або їх імпорту з-за кордону. Адже обов'язкова реєстрація не передбачена. Однак ми звертаємо Вашу увагу на наступні моменти:

 • Немає ризику, немає зайвих питань з боку державних органів;
 • Тільки маючи документи, що підтверджують якість БАДів, Ви зможете експортувати товар, розглянути питання, пов'язані з поданням продуктів в аптечній мережі;
 • Харчові добавки, що пройшли лабораторні дослідження, користуються більшим попитом серед споживачів;
 • Розробка технічної документації БАДів це Ваш плюс і виграшний бонус: поки конкуренти тільки думають про це, Ви вже на крок попереду.

Перелік необхідних документів

Документами, що підтверджують якість харчових засобів, є:

 • висновки досліджень на предмет безпеки для здоров'я людини та відсутність у складі БАДів шкідливих речовин;
 • висновок органів санепідемслужби про те, що Ваш продукт не є лікарським засобом і належить до дієтичних добавок;
 • легалізований в Україні міжнародний сертифікат в разі імпорту товару в Україну.

Переліки документів для різної продукції відрізняються. Так, можна замовити послуги розливу і документи до готового продукту.

Лабораторні дослідження проводяться за наявності зразків продукції і відповідно до технічних умов їх виготовлення. Відсутність технічних умов не є проблемою, фахівці компанії «Біолайт» допоможуть їх розробити в найкоротші терміни.

Вже після проведення всіх необхідних аналізів, на підставі протоколу досліджень дається висновок про віднесення до харчових добавок, при цьому підлягає погодженню маркування продукції, із зазначенням порядку застосування, складу, терміну зберігання тощо

Особливості оформлення

Для розробки за Вашими рецептурами технічних умов, які гарантують позитивні лабораторні дослідження, необхідно звернути увагу на ряд особливостей:

 1. Складність рецепта, число компонентів харчової добавки і очікуваний ефект на організм людини.
 2. Вид продукту - харчова добавка, косметичний засіб, гігієнічний засіб.
 3. Кількість продуктів, для яких необхідні документи, що підтверджують якість, технічні умови.
 4. Необхідність перекладу документів, пов'язаних з Вашим продуктом.

Компанія «Біолайт» комплексно підходить до вирішення питань по кожному замовленню, стежить за всіма змінами законодавства, надає послуги не тільки в Києві, але по всій території України і Європи.

Які документи ви отримаєте, звернувшись до нас

Залежно від Ваших потреб, разом з нами Ви можете отримати:

 • Технічну документацію біологічно активних добавок;
 • Пакет документів для подачі в державні органи для проходження лабораторного контролю;
 • Підготовку реєстраційного досьє для гігієнічних і косметичних засобів;
 • Отримання експертних висновків;
 • Розробку маркування для БАДів згідно з вимогами законодавства України, а також європейського законодавства, в разі необхідності.
 • Інші супутні послуги за Вашим запитом.

Ми пропонуємо повний супровід процесу розробки технічних умов для Вашої продукції, досвідчені фахівці компанії «Біолайт» готові відповісти на всі запитання.

Переваги співпраці з компанією «Біолайт»

Разом з технічною документацією можна замовити виробництво препаратів, капсулювання та інші послуги.

Відносно недавно створена система державного контролю за біологічно активними добавками, у зв'язку з активним ростом їх кількості на ринку та інтересом покупців. Тому розробка технічної документації БАДів для багатьох є новим напрямком діяльності. Ми ж є професіоналами своєї справи і знаємо, що тільки продумавши всі нюанси при розробці технічної документації можна отримати якісний результат в максимально короткий термін. Мета роботи компанії «Біолайт» - перетворювати наш досвід в Ваші перемоги.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних