Контроль якості

Якість

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Наша компанія ретельно стежить за контролем таких критично важливих для якості моментів виробництва як прийом сировини, чистота в виробничих приміщеннях, відповідна вологість повітря в складській частини будівлі.

Всі етапи виробництва БАД в Україні строго контролюються, в цехах дотримуються санітарно-гігієнічні норми, встановлені законом. При розливі рідин забираються проби на мікрофлору у всіх партіях, на виробництві високі вимоги до гігієни. У послугах капсулювання контроль якості проводиться для кожної готової партії і на етапі виробництва.

Для зберігання сировини, якій необхідно додаткове охолодження, або певна вологість приміщення у нас передбачені холодильники і окрема кімната з регулятором вологості.

Для гарантії чистоти продукту в процесі фасування або розливу весь персонал працює виключно в спец. одязі, рукавичках, масках. Після фасування будь-якої з партій продукту обладнання ретельно промивається з використанням антибактеріальних засобів, а потім вимивається технічним спиртом для видалення будь-яких можливих слідів попередньої партії. Це сприяє максимально можливої ​​чистоті технологічного процесу.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Після фасування, розливу або блістерування, частина продукції передається до відділу ВТК для аналізу якості. Там, в залежності від продукту, перевіряють кількість, вагу або обсяг продукту в одній упаковці, для відповідності етикетці продукту.

Також відділ ВТК робить проміжний контроль кількісних показників в процесі фасування, для виключення збою обладнання, або будь-яких людських помилок.

За допомогою такого ретельного контролю ми можемо гарантувати точність фасування будь-якого продукту, що дозволить не нести додаткових витрат через неточності роботи обладнання.

Також ми можемо допомогти зі складанням необхідної технічної документації для Вашої продукції, а наявність власної лабораторії та інженера-технолога дозволяє нам проводити випробування продукції без істотних витрат і тривалого очікування в приватних лабораторіях.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних