Виробництво продукції для здоров'я

Розробка рецептури харчових добавок (БАД) в Україні

Компанія Біолайт – лідер з виробництва харчових добавок в Україні пропонує скористатися послугами розробки рецептури продуктів для здорового способу життя, які сьогодні стали не лише трендом, а й потребою для збереження тривалості життя та фізичної активності. Продукти для правильного харчування дозволяють заповнити дефіцит вітамінів, мінералів, клітковини, білків, необхідних для функціонування органів і систем, профілактики захворювань, урізноманітнення раціону, особливо в зимовий період.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Серед продуктів, які може запропонувати компанія – це біологічно активні добавки для:

 • імунітету
 • органів дихальної системи
 • схуднення
 • шлунково-кишкового тракту
 • нервової системи
 • серця та судин
 • опорно-рухового апарату
 • сечостатевої системи та нирок
 • жіночого та чоловічого репродуктивного здоров'я

Також можна замовити виробництво вітамінно-мінеральних комплексів для діабетиків, спортсменів, вагітних і жінок, що годують, для дітей і людей похилого віку в будь-якій зручній формі випуску: капсули, таблетки, рідка або порошкова форма.

Для виробництва Biolight використовує високоточне автоматичне та напівавтоматичне обладнання з повним циклом виробництва, де ви можете його замовити або передати частину виробничого процесу на аутсорс.

Етапи розробки продукції для здорового способу життя в компанії Біолайт

Розробка продукції охоплює такі важливі етапи:

 • Функціональне призначення товару. Ми працюємо з вашим проектом, його заявленими властивостями або підбираємо компоненти, комплекс яких відповідатиме потребам споживача та вирішуватиме їх проблеми.
 • Форма випуску. Необхідно визначити рецептуру продукту, концентрацію кожного компонента для вибору найбільш оптимальної форми прийому кінцевим споживачем. Ми пропонуємо випуск добавок у твердих желатинових або вегетаріанських капсулах (№0, №1) будь-якого кольору, у формі таблеток (шипучих), напоїв, шотів або тоніків.
 • Рецептури. В арсеналі виробництва понад 1000 готових рецептур для підтримки краси та молодості, корекції ваги, детоксикації організму, імунітету, жіночого та чоловічого здоров'я, для спортивного харчування. Також ми готові працювати на замовлення, якщо ви пропонуєте свій рецепт або готові його скоригувати, щоб отримати максимально корисний кінцевий продукт.
 • Первинна упаковка. На цьому етапі ми пропонуємо вибрати тару для упаковки біодобавок, вітамінів чи мінералів. Це може бути HDPE тара 120/40, 150/40, 200/40 або 200/65. На цьому етапі обговорюється, скільки капсул, таблеток або порошку має поміститися в одній упаковці.
 • Вторинна упаковка. Якщо необхідно помістити первинне пакування в картонну коробку, пропонуємо вибрати упаковку преміум-класу або не використовувати її для економії коштів. Первинна упаковка виконана з якісних компонентів і здатна на 100% захистити вміст від механічного пошкодження, впливу ультрафіолетового випромінювання.
 • Дизайн. Ви можете запропонувати свій індивідуальний стиль упаковки, надписи, якщо цього немає, то наші фахівці розроблять етикетку та нададуть готовий макет у найкоротший термін.

Вся увага налаштована на рецептуру продукту, компоненти якого проходять кілька етапів відпрацювання та погодження із замовником. Потім підбираються технології виробництва добавки, що дозволяють виготовити високоякісний продукт. Виходячи з цих етапів будується кінцева вартість готового продукту.

Послуги з виробництва та реєстрації харчової продукції

Замовляючи виробництво дієтичних добавок у Біолайт, ви одночасно отримуєте можливість за допомогою команди юристів компанії, зареєструвати свій продукт в Україні, отримати відповідні сертифікати якості та одразу сформувати довіру клієнтів до своєї продукції. Для реєстрації ми допоможемо у розробці ТУ (технічних умов), отриманні санітарно-епідеміологічного висновку, легалізації БАД для реалізації в Україні у строки від 5 до 14 днів.

У зв'язку з підвищеними вимогами до якості не тільки сировини, а й самого виробництва, ми допомагаємо розробити та впровадити системи якості для вашого виробництва, та отримати сертифікати міжнародного зразка ISO 9001 та ISO 22000, що дозволяють реалізовувати добавки для здорового харчування як в Україні, так і в Європі.

Переваги співпраці з Біолайт з виробництва унікальних продуктів для здоров'я

 • Арсенал напрацьованих унікальних рецептур для виробництва продуктів для здоров'я, краси, молодості, покращення спортивних результатів.
 • Максимальний перелік форм випуску (капсули, таблетки, рідини, порошки) готових БАД, вітамінів та мінералів, спортивного харчування.
 • Власна лабораторія з відпрацювання зразків та якості продукції.
 • Високоякісна сировина зі Швейцарії, Іспанії, Китаю, Грузії, Перу, Індії, Хорватії.
 • Більше 2000 інгредієнтів, ароматизаторів під реалізацію, зокрема водорості, лецитин соняшниковий, а також тверді желатинові капсули, вкладиші, вологопоглиначі, тара, готові антисептики оптом обсягами 60 мл, 100 мл, 1000 мл, 5000 мл.
 • Повний цикл виробництва.
 • Сучасне автоматичне та напівавтоматичне обладнання (капсулятор, таблетковий прес, лінія розливу рідин).
 • Можливість замовлення одиничних послуг: капсулювання, таблетування, блістерування, виробництво та розлив антисептиків, фасування таблеток та порошків.
 • Допомога у розробці технічної документації, реєстрації БАД в Україні, отриманні висновків СЕВ, сертифікатів якості міжнародного зразка ISO 9001 та ISO 22000 (НАССР).
 • Складання маршрутів транспортування готової продукції, послуги з транспортування БАД до складу замовника або кінцевого споживача.
 • Гарантована якість продукції за рахунок дотримання вимог мікробіологічного та фізико-хімічного контролю.
 • Команда технологів, маркетологів, юристів, кваліфікованих лаборантів, які мають багаторічний досвід у виробництві, реєстрації та реалізації унікальних продуктів для здоров'я як на території України, так і у Європі.

Реєстрація харчових продуктів

Для реалізації харчових добавок в Україні немає обов'язкових умов, але багато виробників керуються чинними нормативно-правовими актами та розробляють технічні умови готового продукту. ТУ допомагають виробнику заявити про себе як про підприємство, яке зареєструвало свій унікальний склад і дані про нього знаходяться у відкритій базі даних для всіх клієнтів, які цікавляться справжністю продукту та виробника.

Компанія Біолайт допомагає своїм клієнтам зареєструвати харчовий продукт. Для цього потрібно від вас тільки заяву та опис продукту. Потім ми погоджуємо кінцеве ТУ, вивчаючи всі компоненти продукту, розробляємо інструкції із застосування, описуємо його дію, моніторимо ризики, відповідно до українського законодавства та відправляємо пакет документів у відповідні інстанції для подальшого внесення ТУ до єдиної бази даних.

Технологія виробництва продукції для здоров'я в рідкій, порошкоподібній формі

Для виробництва рідин, порошкоподібних вітамінних добавок Біолайт має як високоточне обладнання, якісну сировину, так і команду, в якій працюють фахівці, які апробували не одну сотню рецептів біодобавок для здоров'я.

Ми розуміємо, що для клієнта, насамперед, важлива розробка рецептури, щоб отримати унікальний продукт, а найголовніше продукт, який враховує побажання та вимоги своєї цільової аудиторії.

В цілому, рецептура є різновидом документації, в якій прописано кількість і перелік інгредієнтів у складі, а також технічна карта виробництва, тобто як зробити даний продукт, враховуючи всі особливості, так як особливості, технічні рішення можуть бути абсолютно у всіх видах продукції:

 • капсулювання (припустимо, як вмістити максимальну кількість речовин у капсулу чи навпаки, зробити мікродози у капсулі);
 • таблетування (таблетка певного кольору, твердості, смаку, швидкості розсмоктування у ротовій порожнині);
 • порошкова форма – це можуть бути коктейлі для людей, які ведуть здоровий спосіб життя, коктейлі для схуднення, вітамінна композиція. Спортивний напрямок: гейнер, протеїн, BCAA, креатин та інші;
 • рідка форма: напої для DETOX, хлорофіл, алое напої, шоти (вітамінний, енергетичний, ізотонік).

При складанні технічного завдання наш відділ розробки очолює кандидат хімічних і технічних наук. Перед тим менеджер компанії ставить багато запитань клієнту: основна дія продукту, обов'язкові компоненти, які хочуть побачити у своєму продукті та будує маркетингову стратегію, позначає перелік компонентів, які не бажають бачити у складі. За технічної необхідності погоджується перелік консервантів із клієнтом.

Звичайно нам важливо, щоб клієнт описав, який смак він хоче отримати в порошкових і рідких продуктах. Ми вже давно працює з найбільшими та найкращими компаніями з ароматики і тому можемо запропонувати такі смаки: малина, банан, ананас, апельсин, лимон, шоколад, кава, маракуйя, пітайя, фундук, лісові ягоди, ожина, полуниця, алое, м'ята, тропік , пломбір, грейпфрут, ківі, виноград, яблуко, персик та інші. Ми робимо кілька раундів проб, для того, щоб клієнт вніс побажання після перших пробників і ми змогли доопрацювати смак під побажання клієнта.

При складанні рецептури на капсульовані та таблетовані продукти ми враховуємо технічні особливості компонентів та композиції в цілому, цільову дію продукту, через який проміжок часу має бути відчутний результат.

 

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних