ПРО КОМПАНІЮ

Компанія

ПРО КОМПАНІЮ

"Біолайт" - заснована в 2016 році виробнича компанія, яка займає провідні позиції на ринку контрактного виробництва БАДів. Компанія надає послуги з капсулювання, таблетування, блістерування і фасування так само, як і розливу рідин, розробки технічної документації та допомоги в складанні ефективних логістичних маршрутів по всій Європі і Україні.

В асортименті продукції компанії "Біолайт" ви знайдете вологопоглиначі, вкладиші для індукційного запаювання, тверді желатинові капсули, цілу лінійку HDPE ємностей, блістери і різні упаковки.

Для забезпечення якості продукції компанія використовує ефективне автоматичне і напівавтоматичне обладнання, що дозволяє з точністю здійснювати фасування продукції. Серед останніх інноваційних технологічних можливостей - високошвидкісний розлив, що став актуальною необхідністю, в зв'язку з популяризацією правильного харчування, підвищення цінності натуральних продуктів і нерафінованих олій, зокрема. Завдяки змінним основним частинам нового обладнання, вдалося скоротити простої при розливі до мінімуму, тому продукція під замовлення гарантовано буде готова в строк.

Ми працюємо з маленькими і великими, оптовими замовниками, консультуємо і забезпечуємо в результаті бажаний результат, спираючись на взаємовигідні партнерські умови.

За якість продукції відповідає висококваліфікована команда фахівців, для яких контроль і гарантія якості продукції - основоположні цінності в сфері контрактного виробництва, вироблені роками міжнародного співробітництва та профільного удосконалення.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію
Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних