Таблетування

Послуги

ПОСЛУГИ З ТАБЛЕТУВАННЯ БАД І ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

Компанія Біолайт – лідер в українському сегменті з виробництва дієтичних добавок та лікарських препаратів! Пропонуємо послугу таблетування під вашим брендом, логотипом, готовою рецептурою наших технологів або виробництвом за вашою рецептурою на сучасному обладнанні для таблетування з високою результативністю. Ми займаємося розробкою маркетингової стратегії, забезпечуємо юридичний супровід контрактного виробництва, а також доставку готової продукції до складу замовника чи кінцевого споживача.

Фірма має сучасне спеціалізоване обладнання. Готова продукція отримала схвалення і підтвердила високий статус компанії з виробництва добавок, спортивного харчування відповідно до вітчизняних та світових стандартів.

Biolight пропонує послуги капсулювання, фасування, виробництва антисептиків, розливу рідин (у тому числі розливу антисептиків), виробництва БАД та таблетування у різні форми будь-якого діаметру. Також передбачена опція пакування.

Таблетпрес

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Таблетування БАДів та порошків

Процес таблетування досить ємний і включає кілька попередніх етапів, від яких залежить якість, цілісність, обсяг отриманих таблеток.

Основні етапи таблетування біологічно активних добавок:

Розчинення, зважування та просіювання сировини із спеціальних просіювачів, що працюють за вібраційним принципом.

Змішування у спеціальних змішувачах лопатевого типу дії. Один з найважливіших етапів, під час якого необхідно рівномірно розподілити біологічно активні або лікарські суміші в отриманій загальній масі. Складність цього етапу задає різна дисперсність, плинність, вологість, щільність інгредієнтів, що змішуються.

Гранулювання таблеток. Один із ємних процесів. Залежно від отриманої маси гранулювання може бути сухим або вологим. Якщо сухе використовується рідше, то при вологому гранулюванні обов'язково відбувається подрібнення в кульових млинах, потім зволоження до певної міри, протирання через сито та сушіння отриманих гранул у спеціальних сушильних шафах. Після сухого гранулювання таблеток використовується опудрювання гранулятора, щоб отримані шорсткі гранули не прилипали до пуансонів і матриці преса для таблетування, і готова таблетка не втрачала свою вагу.

Власне пресування. Для цього задіяна спеціальна роторна таблеткова машина (РТМ), що складається з 2 прес-штемпелів та матриці. Таблетпрес дозує отриману сировину, утворює форму таблетки, виштовхує її та скидає. Механізм налагоджений, автоматичний, але якщо вам необхідно таблетувати негранульовані порошки з мінімальною кількістю дрібних фракцій, то для цього фахівці використовують процес прямого пресування таблеток, що виключає виштовхування та скидання таблетки. Таким методом можна отримати, наприклад, аскорбінову або ацетилсаліцилову кислоту.

Завершальним етапом буде знепилення. У спеціальний перфорований барабан, що обертається, поміщаються готові таблетки. Під час обертання за допомогою спеціального пилососа вони очищаються від запилених частинок.

Послуга таблетування

Форма випуску є основою для лікарських препаратів та біологічно активних добавок, які можна приймати сублінгвально, імплантаційно, парентерально, внутрішньо або використовувати в якості зовнішнього застосування. Більше 60% готових БАДів та лікарських препаратів у світі випускаються у твердій формі, зокрема, у таблетках, у таблетках із твердою оболонкою або твердих капсулах.

На відміну від інших форм випуску таблетки забезпечують:

 • точне дозування в одній одиниці;
 • комбінації різної сухої сировини;
 • доступність у транспортуванні;
 • тривале зберігання у спресованому вигляді.

Біолайт пропонує послуги з таблетування БАД (біологічно активних добавок) та лікарських засобів. Процес має на увазі масове виробництво таблеток під пресом на спеціалізованій таблетковій машині (таблетпресі), використовувану гранульовану або порошкоподібну сировину.

Види пігулок, які виробляє компанія Біолайт

Потужності РТМ дозволяють робити таблетки круглої форми діаметром від 8 мм до 13 мм та інші форми за вимогами замовника; різні за висотою, від чого залежить їхня остаточна вага. Смакові якості жувальних пігулок або льодяників можна доповнювати широким асортиментом ароматизаторів, які є в арсеналі лабораторії. Остаточний варіант завжди обговорюється з клієнтом, і ми завжди готові його покращити або виконати за вихідними вимогами.

На сьогоднішній день ми пропонуємо фасування таблеток двох діаметрів - 10 мм (300-500 мг) та 12 мм (450-750 мг) у блістери №20 з автоматичним пакуванням 1-3 шт. (4-5 блістерів упаковуються в ручному режимі). Також доступна опція пакування в банку з автоматичним фасуванням від 30 до 150 одиниць, з обклеюванням етикеткою, фальцюванням анотації та пакуванням в пенал (пачку).

Виробництво пігулок без покриття

Пресування частинок у цій формі може бути одношаровим або мати кілька шарів. Додаткові інгредієнти у їхньому складі не призначені для вивільнення діючої речовини у ШКТ. Контрактне виробництво БАД на обладнанні Biolight дозволяє виробляти таблетки, готові до поділу та блістерування, наприклад, таблетки з вітамінами та мінералами, льодяники, таблетки з екстрактами рослин або таблетки активованого вугілля.

Виробництво пігулок, покритих оболонкою

Ця форма призначена для регульованого вивільнення активної речовини в різних відділах шлунково-кишкового тракту, тому ми виробляємо таблетки з дражованим покриттям, пресованим та плівковим покриттям. Оболонка дозволяє захистити вміст, а також мінімізувати неприємний смак при ковтанні. Ми приймаємо замовлення на виробництво пігулок, покритих оболонкою, з різними кольорами, які допоможуть кінцевому споживачеві легко обрати правильне дозування та розуміти час вивільнення препарату.

Переваги таблетування

 • Точне дозування активних компонентів.
 • Різні комбінації речовин.
 • Зручність при зберіганні та транспортуванні.
 • Висока продуктивність завдяки повністю автоматизованому процесу.
 • Варіативність у формі, розмірі, вазі, смаку таблеток.
 • Можливість нанесення оболонки для збереження вмісту таблетки.
 • Регульоване вивільнення та всмоктування активної речовини у різних відділах ШКТ.

Недоліки таблетованої форми

 • Неможливе застосування при блювоті та непритомності.
 • Повільний вплив на організм окремих препаратів.
 • Тривале зберігання збільшує час розпаду таблетки.
 • Деякі зв'язувальні компоненти в таблетці можуть не давати терапевтичного ефекту, а навпаки, викликати алергічні реакції.
 • Таблетки проблематично приймати дітям, та ковтати навіть деяким дорослим.

Види та класифікація таблетованих форм

Існує величезний вибір таблетування порошку в таблетки, які класифікуються за певним параметром:

Покриття

Локалізація та час вивільнення/всмоктування основного компонента

Спосіб застосування

Місце застосування

Кількість шарів

Склад

Пігулки без оболонки

Кишковорозчинні

Модифіковані

 

Шипучі

Жувальні

Для порожнини рота (під'язикові, позащічні, для розсмоктування)

Одношарові

однокомпонентні

 

Таблетки з покриттям: дражована оболонка, пресована або плівкова

Пролонговані

З пульсуючим вивільненням

З прискореним вивільненням

Розчинні

Дисперговані

Вагінальні

Імплантаційні

Інгаляційні

Багатошарові

Багатокомпонентні

 

 

За формою вони найрізноманітніші, але популярністю користуються таблетки з пласкою циліндричною формою, діаметром 4-12 мм. Діаметр понад 25 мм – таблетки називаються брикетами.

Пакування та розробка рецептур таблеток

Виробник БАДів в Україні Біолайт забезпечує багаторівневу систему контролю якості, починаючи від перевірки сировини, що входить до контролю якості на всіх проміжних етапах виробництва. Обладнання дозволяє проводити за контрактом таблетки будь-якого рівня складності та багатокомпонентності у суворо обумовлені терміни. Готова продукція розфасовується в блістери, контейнери, пакети саше, полімерні пакети в автоматичному режимі під строгим контролем фахівців лабораторії.

Наші технологи готові запропонувати виробництво таблеток за напрацьованими рецептурами або рецептурами замовника, а юридичний відділ допоможе в реєстрації технічної документації та отриманні дозволу, ліцензії в державних органах.

Технологія виробництва таблеток біологічно активних добавок

Біодобавки на виробництві виготовляються методом пресування чи прямого пресування. Вибір методу залежить від сировини, її фізико-хімічних характеристик, а також вимог замовника відповідно до його технічних умов. Основні етапи таблетування та пресування складаються із завантаження сировини, пресування, виштовхування та скидання готових таблеток з машини, а також знепилювання, якщо це зазначено в умовах.

Переваги таблетування з компанією Біолайт

Співпраця з компанією Biolight – це запорука успішно виконаного та реалізованого проекту як в Україні, так і в Європі у суворо обумовлені терміни на основі контракту. Ми готові виконати повний виробничий процес, розробити маркетингову стратегію, допомогти в оформленні документації та доставити готову продукцію до кінцевого споживача. У нашому арсеналі понад 2000 інгредієнтів зі Швейцарії, Іспанії, Китаю, Грузії, Перу, Індії, Хорватії та звичайно ж України!

Також ми готові взяти на аутсорс окремий етап та виконати його якісно та оперативно. Наше підприємство має в своєму розпорядженні високоточне обладнання повного циклу, власну лабораторію, висококваліфіковану команду технологів, юристів, маркетологів та спеціально навчених співробітників лабораторії для виконання найскладніших завдань.

Біолайт - це ваш успіх у виробництві біодобавок, препаратів під власним брендом!

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних