Фасування таблеток і порошків

Наші послуги

ФАСУВАННЯ ТАБЛЕТОК І ПОРОШКІВ

Пакування і фасування БАДів є завершальним етапом виробництва. Ви сміливо можете довірити його компанії «Біолайт» і бути впевненими в результаті. Саме правильне пакування забезпечує збереження біологічно активних добавок протягом усього терміну зберігання. Самостійно здійснювати процес фасування не вигідно для більшості виробників, оскільки вимагає спеціального устаткування, навченого персоналу і санітарної обробки приміщень. Ми розуміємо потреби сучасного бізнесу, тому працюємо швидко, недорого і з великими об'ємами продукції. Фасування порошків, капсулювання, фасування й упакування таблеток з компанією «Біолайт» - це автоматизовані процеси, які виключають людський фактор. Ми допоможемо Вам заощадити гроші і передамо продукт, повністю готовий до реалізації покупцеві. Наші фахівці добре знайомі з процесом розфасовки, тому Ваше замовлення може бути оформлене вже сьогодні, на вигідних умовах, з транспортуванням по Україні та Європі. Ми гарантуємо якість і безпеку продукції на всіх етапах фасування. Зробіть вибір на користь «Біолайт» і фасування БАДів для Вас вже буде нашим завданням.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Види фасування таблеток

Вторинне фасування таблеток – це пакування готових препаратів та БАДів в блістери, баночки, контейнери і флакони.

На виробництві «Біолайт» пропонується 3 варіанти фасування:

Жорстке. Контейнери та флакони зі скла, полімеру. Підходять для пакування твердих ліків, порошків, таблеток, капсул, рідин. Це найнадійніший варіант фасування, що не боїться транспортування і зберігання в практично будь-яких умовах. Верхня частина твердих упаковок закривається кришками з механізмом закручування або на засувках. Таблетки не запаковуються окремо, що дозволяє досягти компактного зберігання великих партій. Флакони можуть додатково упаковуватися в коробочки.

Напівжорстке. Робиться із пластику, картону, фольги. Напівжорстка упаковка являє собою блістери з окремими комірками для кожної таблетки або капсули. Картонні або пластикові задні частини щільні, додатково захищаються шаром фольги. Їх легко надірвати, щоб дістати потрібне дозування ліків. Лицьова частина блістерів з прозорого пластика, за нею відстежується кількість прийнятих таблеток. Блістери з напівжорсткої упаковки фасуються в коробки з назвою та маркуванням препарату.

М'яке. Для фасування використовується м'який пластик або папір. Часто застосовується в пакуванні рослинних засобів, БАДів. Лицьова і задня частини виконуються з однакового непрозорого матеріалу, для розпакування він надривається, ліки легко вивільняються.

Гнучке фасування недороге у виробництві, підійде компаніям- початківцям, які хочуть здешевити готовий продукт.

У «Біолайт» можна замовити виробництво таблеток і капсул, фасування, вид упаковки.

В процесі фасування проводиться капсулювання лікарських препаратів в желатинову оболонку.

Особливості фасування порошків

Фасування порошків здійснюється в упаковку, яка залежить від фізико-хімічних властивостей складу:

  • Прості таблетки і капсули можна фасувати в щільний папір, проклеєний шаром тваринного клею;
  • Світлочутливі склади упаковуються в непроникні флакони, непрозорі блістери з паперу та пластику;
  • Речовини, які змінюють склад під дією кисню, пакують у вощений папір;
  • Замість паперу може бути використаний целофан, пластик, тканинні основи.

Представники компанії «Біолайт» допоможуть підібрати упаковку для фасування БАДів і лікарських засобів за складами, типом, бюджетом замовника. Умови співпраці заздалегідь обговорюються. Замовлення виконуються швидко, з високою точністю дозування, в ідеальних санітарно-технічних умовах.

Розлив олії і рідин також відноситься до послуг фасування. Подробиці у представників «Біолайт».

Як розраховується вартість

Ціна послуг компанії «Біолайт» з фасування капсул встановлюється індивідуально. Вартість визначається різновидом лікарських засобів або вітамінів, обсягами партії, терміновістю, додатковими послугами та виробничими заходами.

Зателефонуйте або напишіть нам, співробітники проведуть безкоштовну консультацію, допоможуть розрахувати вартість контрактного виробництва. Партнерам «Біолайт» пропонуються гнучкі умови співпраці, комплексне виробництво, знижки на великі партії.

Переваги первинного фасування БАДів

Первинна упаковка для біологічно активних добавок має важливе значення, оскільки запобігає контактам з навколишнім середовищем і забезпечує збереження таблеток і капсул. Серед переваг можна виділити:

  • Вдале фасування сприяє більш вигідній подачі продукції в порівнянні з конкурентами, дає можливість виділити свій продукт;
  • Основні властивості залишаються незмінними протягом усього терміну зберігання, адже товар не перебуває в прямому контакті з повітрям, вологою, сонячним світлом;
  • Виключена можливість помилки в порціях, оскільки процес автоматизований;
  • Первинна упаковка герметично закрита, що виключає можливість несанкціонованого доступу;
  • Фасувальний цех відповідає всім санітарним нормам і виключає можливість псування продукції на етапі фасування;
  • Мінімальні фінансові витрати і відсутність ризиків для виробника.

Перед виробництвом БАДів в контракті прописуються всі характеристики, дозування, форма випуску. «Біолайт» дотримується домовленостей, використовує якісне обладнання на виробництві.

Переваги замовлення фасування у компанії «Біолайт»

Компанія «Біолайт» в своїй роботі робить упор на безпеку продукції замовника та індивідуальному підході до кожного клієнта. Саме це дає нам можливість максимально швидко зрозуміти потребу і запропонувати вигідне рішення. Фасування й пакування таблеток з нашою компанією також має ряд наступних переваг:

• Сучасне обладнання на лінії фасування;

• Уважний персонал, який не залишить невирішених завдань;

• Гнучка система знижок в залежності від обсягу замовлення;

• Акції та бонуси;

• Можливість транспортування і доставки безпосередньо до Вас.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних