Розлив антисептика

Етапи розливу антисептика

Компанія «Біолайт» надає послуги розливу антисептика з дотриманням технічних норм. Заповнені ємності мають всі необхідні супровідні документи, що підтверджують відповідність санітарним і гігієнічним нормам. У процесі розливу склад продукції не змінюється. Закупорені упаковки захищають від проникнення в ємності сторонніх домішок.

Розлив антисептика в компанії «Біолайт» здійснюється поетапно:

  1. Миття, ополіскування тари. Здійснюється на автоматичному обладнанні. Ємності завантажують в апарат, де видаляються сторонні речовини (частинки пластику, картону і ін.). Миття здійснюється за допомогою води або дезінфікуючих засобів. Розлив продукції здійснюється тільки у виключно чисту тару.
  2. Орієнтація, закупорювання. Перед надходженням пляшок в зону розливу здійснюється автоматичне ополіскування. Тара фіксується і одночасно наповнюється антисептиком. Процес автоматизації забезпечує надходження ковпачків, які щільно закупорюються. Всі кришки закручуються рівно і швидко, незалежно від кількості тари.

Незважаючи на повну автоматизацію процесу розливу і закупорювання, в нашій компанії здійснюється додатковий контроль якості. Процедура проводиться вибірково і включає зовнішній огляд вмісту, перевірку тари на цілісність, герметичність закупорки і щільність закупорки.

Далі йде етикетування. Найбільш затребуваний варіант - самоклейний поліпропіленовий матеріал. Такі етикетки набагато дешевше паперових, незважаючи на те, що мають набагато більше можливостей для дизайну.

Готова продукція упаковується в термоусадочну плівку для підвищення зручності та безпеки при транспортуванні. Для фасування антисептика використовується досить міцна ПВХ плівка. Вона повторює контури продукції, надаючи товарний вигляд.

Будемо раді надати кваліфіковану консультацію

Переваги нашого обладнання

Для фасування антисептиків використовуємо спеціалізоване обладнання, яке встановлено в виробничих цехах компанії «Біолайт».

Завдяки налагодженому виробництву ми приймаємо замовлення на розлив антисептиків.

Серед основних переваг співпраці слід виділити:

  • відсутність пошкоджень тари;
  • великий вибір ємностей і упаковок;
  • тільки чисті ємності для розливу;
  • велику швидкість виконання завдання;
  • надання гарантії на всі послуги.

Ми беремося за різні обсяги фасувальних робіт завдяки тому, що процес розливу автоматизований. Обладнання, що використовується на виробництві, знаходиться у відмінному технічному стані. Регулярно проводяться огляди, ремонтні роботи та планове обслуговування.

Як розрахувати вартість

Ціни розраховуються індивідуально для кожного замовника. Вартість залежить від обсягу очікуваних робіт і особливостей фасування антисептика. Значення мають строки виконуваних робіт.

Оптовим замовникам надаються знижки і більш вигідні умови співпраці. Ми беремося за розлив антисептика партіями будь-якого розміру.

Вигода розливу антисептика в компанії «Біолайт»

Послуги розливу антисептиків надаємо приватним замовникам і організаціям.

Вигода співпраці полягає в наступному:

носіння захисного спецодягу на виробництві;

замір проб у власній лабораторії «Біолайт»;

жорсткий контроль якості кожної партії;

проби на мікрофлору і проведення візуальних оглядів;

додаткові послуги транспортування по Україні.

Для підтвердження складу і якості антисептичних засобів наші фахівці розробляють технічну документацію. Такий підхід виключає ризики появи зайвих питань з боку держорганів. Документи, що підтверджують якість, дозволяють висувати товар на експорт і розглядати можливість представлення продукції в аптечній мережі. Антисептичні засоби, що пройшли лабораторні дослідження, користуються більшим попитом у споживача.

Співробітники компанії надають безкоштовні консультації з послуг розливу антисептика. За необхідності замовник буде ознайомлений з умовами договору. Ми допоможемо підібрати найбільш раціональне рішення для будь-якого бізнесу.

Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання
Натискаючи кнопку «Надіслати заявку», Ви підтверджуєте Компанії свою згоду на обробку Ваших персональних даних